Početna » Vijesti iz župe » Sretan rođendan našem župniku!

Sretan rođendan našem župniku!

Na 5. vazmenu nedjelju, 24. travnja 2016. godine, naš župnik vlč. Krunoslav Brunović proslavio je svoj 35. rođendan. Misnom slavlju nazočili su župnikovi roditelji, članovi njegove brojne obitelji, krsni kumovi, načelnik Općine Berek g. Mato Tonković te župljani i prijatelji.

Zajedništvo oko euharistijskoga stola nastavilo se i zajedničkim ručkom i druženjem u župnoj kući. Župniku je iz Sesvetskih Sela u čestitare došao i njegov krizmani kum, vlč. Antun Sente st., te kapelan vlč. Matej Petrić.

Pjesmom, zdravicom i veselim raspoloženjem gosti i najbliži župnikovi suradnici zahvalili su dragom Bogu na daru života i njegova svećeništva, a župniku izrazili svoju duhovnu blizinu i ljubav.

Neka Gospodin vlč. Krunoslava blagoslovi zdravljem i neka ga i dalje čuva i vodi na njegovom svećeničkom putu!

Tags: ,